1995 yılında kurulan Promar Yapı Ürünleri Sanayi İç ve Dış Ticaret A.Ş., üretimini yaptığı KABİNET ® markalı Duş ve Küvet kabinlerinde “Kalite, hizmet ve yenilikleri ile sektör liderliği” hedefini sürdürmüş ve Türkiye’nin dört bir tarafına yayılmış bayi ağı ile sektörümüzün en önemli firmalarından biri olmuştur.

Üretimde, araştırma ve ürün geliştirme konularında tasarım faaliyetlerine verilen ağırlıkla, 14 seri ve 300’e yakın farklı model ile sektörümüz içinde KABİNET® en geniş ürün yelpazesine sahip firma konumuna taşınmıştır. KABİNET® ,şık ve özgün tasarımlarına ek olarak farklılığını renkleri ile de yansıtmakta olup, Beyaz, Mat Gümüş, Parlak Gümüş, Altın ve Krom ürünlere ilave olarak Moka, Kum Beji, Antrasit ve Mat Altın renkleri ile tüketici ve mimarların tasarımlarını renklendirmelerine olanak sağlamaktadır.

KABİNET® ‘in hep ileriyi hedefleme gayretinin sürekliliği, teknik donanım ve bilgi birikimi, farklı yaratıcı düşüncelerin gerçekleşmesine de öncülük etmektedir. Standart işler dışında ayrıca, özellik arz eden projeler ve farklı mimari çözümler için KABİNET ® ‘in tercih edilmesi, araştırma ve geliştirme faaliyetlerimizdeki heyecanımızın en önemli kaynağını oluşturmaktadır.

KABİNET® farklılığındaki bir diğer belirleyici unsur tüketici taleplerine olan yaklaşım ve satış sonrası hizmet olup, sipariş ve ölçü alımından montaj aşamasına kadar geçen tüm süreç ve servis taleplerinin, titizlikle ve sistemli bir şekilde takip edilerek, kısa bir sürede ve yüksek kalitede sonuçlandırılmaya çalışılmasıdır.

Yukarıda belirtilen araştırma ve geliştirme faaliyetleri sonucunda ortaya çıkan ürünlerimizden derlenen 2012 yılı ürün kataloğumuz ile, sade ama şık serilerimizden heyecan verici tasarımlarımıza kadar birçok modelimiz beğeninize sunulmaktadır.

Bununla da yetinmeyen KABİNET ® gün geçtikçe daha iyisini, daha fazlasını vaad etmekte ve faaliyetlerini bu doğrultuda sürdürmektedir.