Assos Serisi

Assos Serisi, fonksiyonel yapısı, yüksek kalite standartları ve estetik tasarımı ile modern ve şık yıkanma alanları oluşturmanıza olanak sağlar. Üstün sızdırmazlık sistemi ve zemin yüzeyi ile birleşen tasarımı sayesinde engelsiz bir banyonun tüm konforunu size sunar. 360° dönebilen yüksek drenaj kapasitesi ve koku fermatürlü s sifonu ile kolay kurulum ve sorunsuz bir kullanım deneyimi sunan Assos Serisinde kot farkını önleyen ayar seti standart olarak sunulmaktadır.

Düz kapak tasarımı ile aynı anda seramik uygulama kullanımına olanak sağlayan Assos serisi ayrıca modern hatlarda tasarlanan desenli bir kapak tipine de sahiptir. Parlak gümüş, mat gümüş, parlak altın, parlak bakır ve mat siyah olmak üzere 5 farklı renk seçeneği ile farklı banyo konseptlerine kolaylıkla uyum sağlar.

Yenilikçi teknoloji ile fonksiyonel tasarımın kusursuz birleşmesi

Bergama Serisi

Bergama Serisi, sade ve şık hatları ile banyoda engelsiz bir yıkanma alanı oluşturmanız için özel olarak tasarlandı. Zemin karosu ile bütünleşen yapısı eşsiz bir görünüm sunarken kesilebilir özelliği sayesinde mekânınıza tam uyum olanağı vermektedir. 360° dönebilen yüksek drenaj kapasitesi ve koku fermatürlü s sifonu ile kolay kurulum ve rahat bir kullanım deneyimi sunan Bergama Serisinde kot farkını önleyen ayar seti standart olarak sunulmaktadır.

Parlak gümüş ve mat gümüş olmak üzere 2 farklı renk seçeneği sunan Bergama serisi patentli bir sızdırmazlık sistemine sahiptir.

Efes Serisi

Efes Serisi, sade ve şık hatları ile banyoda engelsiz bir yıkanma alanı oluşturmanız için özel olarak tasarlandı. 360° dönebilen yüksek drenaj kapasitesi ve koku fermatürlü s sifonu ile kolay kurulum ve rahat bir kullanım deneyimi sunan Efes Serisinde kot farkını önleyen ayar seti standart olarak sunulmaktadır.

Parlak gümüş, parlak altın, parlak bakır, mat siyah ve mat gümüş olmak üzere 5 farklı renk seçeneği sunan Efes serisi patentli bir sızdırmazlık sistemine sahiptir.